Quadrapol

PRODUCENT DOMÓW MODUŁOWYCH, TINY HOUSES, DOMKÓW LETNISKOWYCH I STUDIÓW OGRODOWYCH

Od ponad 10 lat QUADRAPOL produkuje najwyższej jakości domy mieszkalne w konstrukcji szkieletowej.

Wszystko zaczyna się w naszym biurze projektowym nadzorowanym przez szefa projektu, który wraz ze swoim zespołem przenosi na papier wszystkie marzenia klientów.

Po zatwierdzeniu przez klienta projekt przekazywany jest ekipie produkcyjnej i rozpoczyna się etap konstrukcji, by ostatecznie powstał dom został zbudowany rękami naszych rzemieślników pasjonujących się obróbką drewna.

W ten sposób powstają wszystkie nasze domki modułowe, domki letniskowe, mobilne Tiny Houses, studia ogrodowe i luksusowe wille drewniane w konstrukcji szkieletowej.

BIURO PROJEKTOWE

Wszystko kręci się wokół biura projektowego, gdzie pracują architekci specjalizujący się w konstrukcjach drewnianych i projektowaniu wnętrz, inżynierowie i architekci krajobrazu. Nasz kierownik produkcji koordynuje wszystkie operacje. Biuro znajduje się w centrum Krakowa, a nasz zakład produkcyjny o powierzchni 4000 m² jest usytuowany 50 km na południe od Krakowa. Wspólną pasją, która łączy wszystkich członków Ekipy Quadrapolu, jest miłość do drewna i chęć wykonywania solidnej pracy. Pod nadzorem naszego inżyniera konstruktora lubimy w naszym biurze projektowym obmyślać nowe projekty, wykorzystując możliwości, które oferuje niepowtarzalny materiał jakim jest drewno.

PRODUKCJA

W naszym atelier pracują wyszkoleni i doświadczeni cieśle, stolarze, dekarze, monterzy, hydraulicy, elektrycy itp. Ściśle współpracują ze sobą pod nadzorem naszych inżynierów i kierownika, żeby żaden szczegół nie został zaniedbany.

Ponieważ idea Tiny House zawiera w sobie szacunek dla różnorodności, to wzajemna życzliwość i bliskie relacje napędzają cały zespół. Odpowiedzialność zawodowa i dobra współpraca idą tu w parze.

NASZA EKIPA

FREDERIC ROBERT


Dyrektor Generalny, Właściciel

  Paweł Salamon


  Szef Produkcji

   Ewa Wyrobiec


   Specjalista ds. sprzedaży

    Kontynuując korzystanie z naszej strony www, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji

    Ta strona www zapisuje pliki cookie w Twojej przeglądarce. Jeśli korzystasz z tej strony bez zmiany odpowiednich ustawień w swojej przeglądarce lub kliknąłeś przycisk "Akceptuję" - wyrażasz na to zgodę.

    Zamknij