STUDIO OGRODOWE TWENTY OFFICE

Twenty Office to biuro o powierzchni 20 m² to propozycja dla biznesu zaprojektowana tak, aby zaspokajała Twoje potrzeby jako dodatkowy pokój, gabinet lub recepcja.

Zamontowane na samonośnej podłodze studio Twenty Office można zainstalować bez pozwolenia na budowę. Nie wymaga fundamentów i jest łatwe do przetransportowania: będzie Ci służyło w różnych miejscach, stale lub okresowo.

Możesz po prostu ustawić swoje biuro ogrodowe na idealnie płaskiej powierzchni, na której wcześniej wysypiesz warstwę żwirku grubości 3–5 cm.

W razie przeprowadzki będziesz mógł zabrać domek ze sobą i umieścić w nowym ogrodzie.

W kwestiach praktycznych: do swojej dyspozycji masz toaletę i aneks kuchenny, oczywiście także pomieszczenie główne, które możesz zaaranżować stosownie do Twojej działalności (np. recepcja/poczekalnia + gabinet).

Możesz też wyposażyć je opcjonalnie w klimatyzację, aby zapewnić sobie wygodne warunki pracy.

Studio jest zainstalowane na mocnej metalowej konstrukcji – samonośnej ramie, dzięki czemu można je łatwo przewozić w całości z miejsca na miejsce. Do jego konstrukcji używamy materiałów najwyższej klasy, m.in.: drewna konstrukcyjnego KVH, dwukrotnie impregnowanych desek elewacyjnych z modrzewia, wełny drzewnej do ocieplenia, żeby dom był ciepły i zdrowy, aluminiowej stolarki okiennej i drzwiowej.

Powierzchnia użytkowa studia: 17,60 m2. Wewnątrz: pomieszczenie główne z wnęką kuchenną, WC. Bardzo duże przeszklenia i sprytnie zagospodarowane pomieszczenia dają poczucie przestronności i optycznie powiększają wnętrze.

Domek jest w pełni wykończony i wyposażony w instalację hydrauliczną, sanitarną, elektryczną (wraz z lampami). Jest ocieplony, ma doskonałą izolację i wentylację oraz ogrzewanie. Bardzo łatwo podłączysz go do sieci wod-kan i elektrycznej.

Studio Ogrodowe Twenty ma w pełni wyposażoną kuchnię (szafki kuchenne, płyta indukcyjna, lodówka itp.). W toalecie WC i elektryczny bojler.

Studio Ogrodowe produkcji Quadrapol, w zależności od modelu i standardu, możesz nabyć za cenę od 67 200 PLN + VAT.

  • bureau de jardin

Kontynuując korzystanie z naszej strony www, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji

Ta strona www zapisuje pliki cookie w Twojej przeglądarce. Jeśli korzystasz z tej strony bez zmiany odpowiednich ustawień w swojej przeglądarce lub kliknąłeś przycisk "Akceptuję" - wyrażasz na to zgodę.

Zamknij