TINY COLIBRI

Tiny house Colibri promotion de printemps

Tiny House Colibri – promocja wiosenna! W czerwcu wersja pod klucz Tiny Colibri w wyjątkowej cenie tylko 89 000 PLN + VAT.

Tiny House Colibri pozwala beztrosko spełnić swe marzenie bez obaw o budżet, gdyż jego cena jest bardzo przystępna.

Colibri, piękny mobilny domek na podwoziu o długości 6 metrów, w wersji katalogowej został tak obmyślony, aby zapewnić Ci to co najlepsze na najlepszych warunkach finansowych.

Domek zainstalowany jest na mocnym, galwanizowanym podwoziu z homologacją, wymiary spełniają przepisy o ruchu drogowym. Do jego konstrukcji używamy materiałów najwyższej klasy, m.in.: drewna konstrukcyjnego KVH, dwukrotnie impregnowanych desek elewacyjnych z modrzewia, wełny drzewnej do ocieplenia, żeby dom był ciepły i zdrowy, aluminiowej stolarki okiennej i drzwiowej.

Powierzchnia użytkowa domu: 23,5 m2. Wewnątrz: pokój dzienny, kuchnia, łazienka z WC oraz garderoba i gabinet, a także sypialnia i przechowalnia na 2 antresolach. To prawdziwy mały dom!

Domek jest w pełni wykończony i wyposażony w instalację hydrauliczną, sanitarną, elektryczną (wraz z lampami). Jest ocieplony, ma doskonałą izolację i wentylację oraz ogrzewanie. Bardzo łatwo podłączysz go do sieci wod-kan i elektrycznej.

Tiny House ma w pełni wyposażoną kuchnię (szafki kuchenne, blat dębowy, zlew, płyta indukcyjna, lodówka itp.). W łazience jest prysznic, sucha toaleta, umywalka, elektryczny bojler.

Zawsze masz możliwość dodania opcji zgodnie z własnymi potrzebami i pragnieniami (klimatyzacja, specjalna elewacja, dodatkowe wyposażenie itp.).

Poczuj się wolny z naszym kompletnie wyposażonym, gotowym do zamieszkania domkiem mobilnym Tiny House Colibri.

Tiny House produkcji Quadrapol, w zależności od modelu i standardu, możesz nabyć za cenę od 71 400 PLN + VAT.

  • tiny house
  • Tiny house
  • Tiny house
  • Tiny house Colibri
  • Tiny house
  • Cuisine Tiny Colibri

Kontynuując korzystanie z naszej strony www, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji

Ta strona www zapisuje pliki cookie w Twojej przeglądarce. Jeśli korzystasz z tej strony bez zmiany odpowiednich ustawień w swojej przeglądarce lub kliknąłeś przycisk "Akceptuję" - wyrażasz na to zgodę.

Zamknij