BŁĘKITNY DOMEK

Nasz nowy domek letniskowy, oryginalny projekt naszych architektów, Błękitny Domek o powierzchni użytkowej 27 m2 pomieści wygodnie 4 osoby. Domek jest ekonomiczny, przestronny i przytulny. Wyróżnia się dużymi przeszkleniami, wychodzącymi na duży taras o powierzchni 25 m2, na którym zorganizujesz niezapomniane letnie przyjęcia dla swoich przyjaciół .

Nie wymaga fundamentów, wystarczy po prostu ustawić go na idealnie wyrównanej powierzchni, na której odłożono warstwę żwirku grubości 3–5 cm.

Dla Twojej wygody i bezpieczeństwa jest zbudowany z najlepszych materiałów i wyposażony w starannie wykończoną łazienkę i kuchnię.

Domek zainstalowany jest na mocnej metalowej konstrukcji – samonośnej ramie, dzięki czemu można go łatwo przewozić w całości z miejsca na miejsce. Do jego konstrukcji używamy materiałów najwyższej klasy, m.in.: drewna konstrukcyjnego KVH, dwukrotnie impregnowanych desek elewacyjnych z modrzewia, wełny drzewnej do ocieplenia, żeby dom był ciepły i zdrowy, aluminiowej stolarki okiennej i drzwiowej.

Powierzchnia użytkowa Błękitnego Domku: 27 m2. Wewnątrz: pokój dzienny z wnęką kuchenną, łazienka z WC, sypialnia na antresoli. Bardzo duże przeszklenia i sprytnie zagospodarowane pomieszczenia dają poczucie przestronności i optycznie powiększają wnętrze. To prawdziwy mały dom!

Domek jest w pełni wykończony i wyposażony w instalację hydrauliczną, sanitarną, elektryczną (wraz z lampami). Jest ocieplony, ma doskonałą izolację i wentylację oraz ogrzewanie. Bardzo łatwo podłączysz go do sieci wod-kan i elektrycznej.

Błękitny Domek ma w pełni wyposażoną kuchnię (szafki kuchenne, płyta indukcyjna, okap, lodówka). W łazience jest prysznic, toaleta, umywalka, lustro, grzejnik łazienkowy, elektryczny bojler.

Zawsze masz możliwość dodania opcji zgodnie z własnymi potrzebami i pragnieniami (klimatyzacja, specjalna elewacja, dodatkowe wyposażenie itp.).

W pełni wyposażony „pod klucz”, zainstalujemy go u Ciebie w ciągu zaledwie kilku godzin.

Domek letniskowy produkcji Quadrapol, w zależności od modelu i standardu, możesz nabyć za cenę od 105 000 PLN + VAT.

  • Studio de jardin lodge

Kontynuując korzystanie z naszej strony www, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji

Ta strona www zapisuje pliki cookie w Twojej przeglądarce. Jeśli korzystasz z tej strony bez zmiany odpowiednich ustawień w swojej przeglądarce lub kliknąłeś przycisk "Akceptuję" - wyrażasz na to zgodę.

Zamknij