STUDIO OGRODOWE TWENTY LODGE

Studio ogrodowe Twenty Lodge to 20 m² przestrzeni w dwóch wersjach:

– Twenty Lodge V1 z frontowym wejściem

– Twenty Lodge V2 z dużym bocznym wejściem

Dzięki unikalnej, wolnostojącej, metalowej konstrukcji nasze studia ogrodowe można stawiać bez pozwolenia na budowę. Nie wymagają fundamentów, wystarczy po prostu zainstalować studio ogrodowe na idealnie płaskiej powierzchni, na której odłożono warstwę żwirku grubości 3–5 cm.

Dla Twojej wygody i bezpieczeństwa są one zbudowane z najlepszych materiałów i wyposażone w starannie wykończoną łazienkę i kuchnię.

Domek zainstalowany jest na mocnej metalowej konstrukcji – samonośnej ramie, dzięki czemu można je łatwo przewozić w całości z miejsca na miejsce. Do jego konstrukcji używamy materiałów najwyższej klasy, m.in.: drewna konstrukcyjnego KVH, dwukrotnie impregnowanych desek elewacyjnych z modrzewia, wełny drzewnej do ocieplenia, żeby dom był ciepły i zdrowy, aluminiowej stolarki okiennej i drzwiowej.

Powierzchnia użytkowa studia: 17,60 m2. Wewnątrz: pokój dzienny z wnęką kuchenną, łazienka z WC. Bardzo duże przeszklenia i sprytnie zagospodarowane pomieszczenia dają poczucie przestronności i optycznie powiększają wnętrze. To prawdziwy mały dom!

Studio jest w pełni wykończone i wyposażone w instalację hydrauliczną, sanitarną, elektryczną (wraz z lampami). Jest ocieplone, ma doskonałą izolację i wentylację oraz ogrzewanie. Bardzo łatwo podłączysz je do sieci wod-kan i elektrycznej.

Studio Ogrodowe Twenty ma w pełni wyposażoną kuchnię (szafki kuchenne, płyta indukcyjna, okap, lodówka itp.). W łazience jest prysznic, toaleta, umywalka, lustro, grzejnik łazienkowy, elektryczny bojler.

Zawsze masz możliwość dodania opcji zgodnie z własnymi potrzebami i pragnieniami (klimatyzacja, specjalna elewacja, dodatkowe wyposażenie itp.).

Nasze domy mogą być wykorzystywane jako domki ogrodowe, budynki basenowe (poolhouse), lokale mieszkalne na wynajem, ale także jako pokój gościnny czy zakwaterowanie dla studenta. Przyjrzyj się naszym studiom w wersji Lodge i Office, a znajdziesz odpowiednią dla siebie opcję w rozsądnej cenie.

Studio Ogrodowe produkcji Quadrapol, w zależności od modelu i standardu, możesz nabyć za cenę od 67 200 PLN +VAT.

Kontynuując korzystanie z naszej strony www, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji

Ta strona www zapisuje pliki cookie w Twojej przeglądarce. Jeśli korzystasz z tej strony bez zmiany odpowiednich ustawień w swojej przeglądarce lub kliknąłeś przycisk "Akceptuję" - wyrażasz na to zgodę.

Zamknij