NANO, drewniany minidom

Drewniany domek Nano jest szczególnie przytulny zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Życie na 40, 50 lub 60 m2 może być naprawdę wspaniałe! Czego jeszcze potrzebujesz? Masz dach, kuchnię, łazienkę, pokój, w którym jest ciepło zimą… Naucz się zadowalać tym, co najważniejsze!

Quadrapol specjalizuje się w nanobudownictwie, konstruując niewielkie drewniane domy. Małe, ale solidne! Nasze drewniane minidomy oferują ci to wszystko, co duży budynek. Są zbudowane z zastosowaniem tych samych zasad i technologii, które stosuje się w dużych, drewnianych willach w konstrukcji szkieletowej.

Piękna sypialnia i osobna łazienka zapewniają spokój i komfort życia podczas wakacji, przy inwestycji na wynajem lub wygodne mieszkanie dla 4 osób.

Domek letniskowy Nano o powierzchni użytkowej 31 m², z różnymi wysokościami pod kalenicą, zbudowany w drewnianej konstrukcji szkieletowej, wykończony z zewnątrz piękną deską elewacyjną z modrzewia, otoczony pięknym tarasem o powierzchni 39m2, doskonale wpasuje się w leśny krajobraz lub każdy inny, który wybierzesz dla siebie.

Domek nie wymaga fundamentów, jest montowany na przygotowanych przez klienta słupkach fundamentowych. Do jego konstrukcji używamy materiałów najwyższej klasy, m.in.: drewna konstrukcyjnego KVH, dwukrotnie impregnowanych desek elewacyjnych z modrzewia, wełny drzewnej do ocieplenia, żeby dom był ciepły i zdrowy, aluminiowej stolarki okiennej i drzwiowej.

Powierzchnia zabudowy domku 36,6 m2 + taras modrzewiowy 18,5 m2 (w opcji płatnej dodatkowo). Powierzchnia użytkowa domu: 31 m2. Wewnątrz: salon, kuchnia, sypialnia i łazienka z WC. Bardzo duże przeszklenia i sprytnie zagospodarowane pomieszczenia dają poczucie przestronności i optycznie powiększają wnętrze.

Domek jest w pełni wykończony i wyposażony w instalację hydrauliczną, sanitarną, elektryczną (wraz z lampami). Jest ocieplony, ma doskonałą izolację i wentylację oraz ogrzewanie. Bardzo łatwo podłączysz go do sieci wod-kan i elektrycznej.

Domek letniskowy Nano ma w pełni wyposażoną kuchnię (szafki kuchenne z blatem dębowym, zlew, płyta indukcyjna, okap, lodówka). W łazience prysznic, umywalka, lustro, WC, grzejnik łazienkowy i elektryczny bojler.

Urządzony ze smakiem i dbałością o szczegóły, domek letniskowy Nano oferuje najwyższy poziom we wszystkich aspektach – z wyjątkiem kosztów. Możesz go nabyć w wersji OSB (stan surowy zamknięty) do samodzielnego wykończenia lub w pełni wyposażony, gotowy do zamieszkania.

Domek letniskowy produkcji Quadrapol, w zależności od modelu i standardu, możesz nabyć za cenę od 105 000 PLN + VAT.

Kontynuując korzystanie z naszej strony www, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji

Ta strona www zapisuje pliki cookie w Twojej przeglądarce. Jeśli korzystasz z tej strony bez zmiany odpowiednich ustawień w swojej przeglądarce lub kliknąłeś przycisk "Akceptuję" - wyrażasz na to zgodę.

Zamknij