MONTANA

Przytulny Tiny House z oknem wykuszowym wychodzącym na taras oraz dwiema antresolami dla rodziców i dzieci.

Przyczepa o długości 5,5 m jest powiększona o taras, na którym będziecie mogli powitać gości, albo uciąć sobie drzemkę. Jeśli chcesz, układ wnętrza można odwrócić. Jeśli chodzi o nasze Tiny Houses, wszystko jest możliwe.

Domek zainstalowany jest na mocnym, galwanizowanym podwoziu z homologacją, wymiary spełniają przepisy o ruchu drogowym. Do jego konstrukcji używamy materiałów najwyższej klasy, m.in.: drewna konstrukcyjnego KVH, dwukrotnie impregnowanych desek elewacyjnych z modrzewia, wełny drzewnej do ocieplenia, żeby dom był ciepły i zdrowy, aluminiowej stolarki okiennej i drzwiowej.

Powierzchnia użytkowa domu: 19,27 m2. Wewnątrz: pokój dzienny, kuchnia, łazienka z WC oraz sypialnia i przechowalnia rozmieszczone na 2 antresolach. To prawdziwy mały dom!

Domek jest w pełni wykończony i wyposażony w instalację hydrauliczną, sanitarną, elektryczną (wraz z lampami). Jest ocieplony, ma doskonałą izolację i wentylację oraz ogrzewanie. Bardzo łatwo podłączysz go do sieci wod-kan i elektrycznej.

Tiny House ma w pełni wyposażoną kuchnię (szafki kuchenne, blat dębowy, zlew, płyta indukcyjna elektryczna, lodówka itp.). W łazience jest prysznic, sucha toaleta, umywalka, piecyk gazowy, grzejnik łazienkowy.

Zawsze masz możliwość dodania opcji zgodnie z własnymi potrzebami i pragnieniami (klimatyzacja, specjalna elewacja, dodatkowe wyposażenie itp.).

Wznieś się na wyżyny dzięki temu wygodnemu i w pełni wyposażonemu mobilnemu domkowi.

Tiny House produkcji Quadrapol, w zależności od modelu i standardu, możesz nabyć za cenę od 71 400 PLN + VAT.

  • Tiny house
  • Tiny house

Kontynuując korzystanie z naszej strony www, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji

Ta strona www zapisuje pliki cookie w Twojej przeglądarce. Jeśli korzystasz z tej strony bez zmiany odpowiednich ustawień w swojej przeglądarce lub kliknąłeś przycisk "Akceptuję" - wyrażasz na to zgodę.

Zamknij