LUGANO

Tiny House Lugano ma bardzo elegancki wygląd. Jest dynamiczny i wystylizowany, umieszczony na sześciometrowej przyczepie z antresolą o powierzchni 9 m², pod oryginalnym, falowanym dachem.

Wnętrze jest luksusowe i bardzo wygodne, zaprojektowane tak, by zaoferować Ci przestrzeń, którą możesz urządzić wedle życzenia.

Domek zainstalowany jest na mocnym, galwanizowanym podwoziu z homologacją, wymiary spełniają przepisy o ruchu drogowym. Do jego konstrukcji używamy materiałów najwyższej klasy, m.in.: drewna konstrukcyjnego KVH, dwukrotnie impregnowanych desek elewacyjnych z modrzewia, wełny drzewnej do ocieplenia, żeby dom był ciepły i zdrowy, aluminiowej stolarki okiennej i drzwiowej.

Powierzchnia użytkowa domu: 18,1 m2. Wewnątrz: pokój dzienny, kuchnia, łazienka z WC oraz sypialnia na antresoli. To prawdziwy mały dom!

Domek jest w pełni wykończony i wyposażony w instalację hydrauliczną, sanitarną, elektryczną (wraz z lampami). Jest ocieplony, ma doskonałą izolację i wentylację oraz ogrzewanie. Bardzo łatwo podłączysz go do sieci wod-kan i elektrycznej.

Tiny House ma w pełni wyposażoną kuchnię (szafki kuchenne, blat dębowy, zlew, płyta indukcyjna elektryczna, lodówka itp.). W łazience jest prysznic, sucha toaleta, umywalka, bojler.

Zawsze masz możliwość dodania opcji zgodnie z własnymi potrzebami i pragnieniami (klimatyzacja, specjalna elewacja, dodatkowe wyposażenie itp.).

Tiny House Lugano jest lżejszy od pozostałych model, ze względu na to łatwiej się nim podróżuje i pojedzie z Tobą wszędzie: w góry, na wieś lub nad morze.

Poznawaj świat z Tiny House Lugano! Dostarczymy Ci go w 12 tygodni, dowożąc do domu lub innego wybranego przez Ciebie miejsca.

Tiny House produkcji Quadrapol, w zależności od modelu i standardu, możesz nabyć za cenę od 71 400 PLN + VAT.

  • Tiny house

Kontynuując korzystanie z naszej strony www, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji

Ta strona www zapisuje pliki cookie w Twojej przeglądarce. Jeśli korzystasz z tej strony bez zmiany odpowiednich ustawień w swojej przeglądarce lub kliknąłeś przycisk "Akceptuję" - wyrażasz na to zgodę.

Zamknij