KUBE

Domek letniskowy Kube ma geometryczną, dość kanciastą bryłę. Przez duże okna we wszystkich ścianach domku zobaczysz cztery strony świata, a także możesz w nocy wpatrywać się w gwiazdy, spędzając czas na antresoli.

Dzięki temu, że nasz Kube zajmuje tylko 20 m² na podłożu, nie musisz martwić się o pozwolenie na budowę. Dzięki samonośnej konstrukcji, na której jest posadowiony, ten model nie potrzebuje fundamentów, wystarczy po prostu zainstalować domek letniskowy na idealnie płaskiej powierzchni, na której odłożono warstwę żwirku grubości 3–5 cm.

Koncepcja sypialnia na antresoli, bazująca na naszym doświadczeniu z dziedziny konstrukcji mobilnych Tiny Houses, pozwoli Ci uczynić Twoją przestrzeń do życia większą i bardziej przestronną.

Taras pozwala natomiast cieszyć się komfortem Kube również w lecie.

Domek zainstalowany jest na mocnej metalowej konstrukcji – samonośnej ramie, dzięki czemu można go przewieźć w całości z miejsca na miejsce. Do jego konstrukcji używamy materiałów najwyższej klasy, m.in.: drewna konstrukcyjnego KVH, dwukrotnie impregnowanych desek elewacyjnych z modrzewia, wełny drzewnej do ocieplenia, żeby dom był ciepły i zdrowy, aluminiowej stolarki okiennej i drzwiowej.

Powierzchnia zabudowy domku 20m2 + taras modrzewiowy 18,5 m2. Powierzchnia użytkowa domu: 26 m2. Wewnątrz: salon, kuchnia z jadalnią, łazienka i WC, sypialnia na dziewięciometrowej antresoli. Bardzo duże przeszklenia i sprytnie zagospodarowane pomieszczenia dają poczucie przestronności i optycznie powiększają wnętrze.

Domek jest w pełni wykończony i wyposażony w instalację hydrauliczną, sanitarną, elektryczną (wraz z lampami). Jest ocieplony, ma doskonałą izolację i wentylację oraz ogrzewanie. Bardzo łatwo podłączysz go do sieci wod-kan i elektrycznej.

Domek letniskowy Kube ma w pełni wyposażoną kuchnię (szafki kuchenne z blatem dębowym, zlew, płyta indukcyjna, okap, lodówka). W łazience prysznic, umywalka, lustro, WC, grzejnik łazienkowy i elektryczny bojler.

Wystarczy tylko kilka tygodni montażu, by ten uroczy domek letniskowy otworzył przed Tobą drzwi, ofiarując Ci 26 m2 użytecznej przestrzeni gotowej do użytku.

Domek letniskowy produkcji Quadrapol, w zależności od modelu i standardu, możesz nabyć za cenę od 105 000 PLN + VAT.

Kontynuując korzystanie z naszej strony www, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji

Ta strona www zapisuje pliki cookie w Twojej przeglądarce. Jeśli korzystasz z tej strony bez zmiany odpowiednich ustawień w swojej przeglądarce lub kliknąłeś przycisk "Akceptuję" - wyrażasz na to zgodę.

Zamknij