KOTA

Domek letniskowy Kota został zaprojektowany tak, aby jak najlepiej zagospodarować przestrzeń i pomieścić dużą rodzinę, między innymi za sprawą dwóch bardzo praktycznych antresoli, nadających się na sypialnię lub składzik.

Dwie sypialnie i dwie łazienki znajdują się na parterze i są rozmieszczone po obu stronach wspólnej kuchni i jadalni, które także są otwarte na taras. Dodatkowa powierzchnia: aż 21,6 m2 na dwóch antresolach, sprawia, że Kota pomieści od 10 do 12 osób.

Dwuspadowy dach nadaje domkowi Kota niepowtarzalny styl. Opracowaliśmy go także w wersji umożliwiającej przewożenie, specjalnie z myślą o ośrodkach rekreacyjnych.

Domek nie wymaga fundamentów, jest montowany na przygotowanych przez klienta słupkach fundamentowych. Do jego konstrukcji używamy materiałów najwyższej klasy, m.in.: drewna konstrukcyjnego KVH, dwukrotnie impregnowanych desek elewacyjnych z modrzewia, wełny drzewnej do ocieplenia, żeby dom był ciepły i zdrowy, aluminiowej stolarki okiennej i drzwiowej.

Powierzchnia zabudowy domku 44 m2 + taras modrzewiowy 31,96 m2 (w opcji płatnej dodatkowo). Powierzchnia użytkowa domu: 61,6 m2. Wewnątrz: salon, kuchnia, sypialnia, pokój dla dzieci, łazienka z WC. Bardzo duże przeszklenia i sprytnie zagospodarowane pomieszczenia dają poczucie przestronności i optycznie powiększają wnętrze.

Domek jest w pełni wykończony i wyposażony w instalację hydrauliczną, sanitarną, elektryczną (wraz z lampami). Jest ocieplony, ma doskonałą izolację i wentylację oraz ogrzewanie. Bardzo łatwo podłączysz go do sieci wod-kan i elektrycznej.

Domek letniskowy Kota ma w pełni wyposażoną kuchnię (szafki kuchenne, zlew, płyta indukcyjna, okap, lodówka). W łazienkach prysznic, umywalka, lustro, WC, grzejnik łazienkowy i elektryczny bojler, glazura na ścianach.

Proponujemy go z przepięknym wykończeniem elewacji z desek z drewna jesionowego poddanego obróbce termicznej, zmieniającego odcień w zależności od światła i pory dnia. Kota pozwala Ci się cieszyć prawie 62 m2 powierzchni, którą oddajemy Ci gotową „pod klucz”. Domek może pomieścić 10–12 osób i jest montowany w ok. 4 tygodnie.

Domek letniskowy produkcji Quadrapol, w zależności od modelu i standardu, możesz nabyć za cenę od 105 000 PLN + VAT.

  • kota finlandais

Kontynuując korzystanie z naszej strony www, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji

Ta strona www zapisuje pliki cookie w Twojej przeglądarce. Jeśli korzystasz z tej strony bez zmiany odpowiednich ustawień w swojej przeglądarce lub kliknąłeś przycisk "Akceptuję" - wyrażasz na to zgodę.

Zamknij