KALIFORNIA

Kalifornia to przestronny dom, dający poczucie otwarcia na otaczający świat dzięki licznym przeszkleniom, w którym można cieszyć się każdą chwilą. To dobrze zagospodarowana powierzchnia 64,4 m², która daje Ci do dyspozycji dwie niezależne sypialnie oraz duży pokój dzienny wraz z kuchnią. Wisienką na torcie są ogromne okna wychodzące na duży taras z pergolą.

Nowoczesny styl tego domku podkreśla modrzewiowa elewacja, inkrustowana wstawkami z jesionu poddanego obróbce termicznej.

Domek nie wymaga fundamentów, dzięki samonośnej konstrukcji, na której jest posadowiony, ten model nie potrzebuje fundamentów, wystarczy po prostu zainstalować domek letniskowy na idealnie płaskiej powierzchni, na której odłożono warstwę żwirku grubości 3–5 cm.

Domek letniskowy Kalifornia jest montowany na przygotowanych przez klienta słupkach fundamentowych. Do jego konstrukcji używamy materiałów najwyższej klasy, m.in.: drewna konstrukcyjnego KVH, dwukrotnie impregnowanych desek elewacyjnych z modrzewia, wełny drzewnej do ocieplenia, żeby dom był ciepły i zdrowy, aluminiowej stolarki okiennej i drzwiowej.

Powierzchnia zabudowy domku 64,4 m2 + taras 31,96 m2. Powierzchnia użytkowa domu: 58 m2. Wewnątrz: salon, otwarta kuchnia, 2 sypialnie, łazienka z WC. Bardzo duże przeszklenia i sprytnie zagospodarowane pomieszczenia dają poczucie przestronności i optycznie powiększają wnętrze.

Domek jest w pełni wykończony i wyposażony w instalację hydrauliczną, sanitarną, elektryczną (wraz z lampami). Jest ocieplony, ma doskonałą izolację i wentylację oraz ogrzewanie. Bardzo łatwo podłączysz go do sieci wod-kan i elektrycznej.

Dom letniskowy Kalifornia ma w pełni wyposażoną kuchnię (szafki kuchenne z blatem dębowym, dębowy stół barowy , zlew, płyta indukcyjna, okap, lodówka). W łazience wanna, umywalka, lustro, WC, grzejnik łazienkowy i elektryczny bojler, glazura na ścianach.

Kalifornia zapewni Ci niezwykle przyjemne dni codziennego życia lub będzie niezwykłym domem na wakacje.

Nadaje się również dla profesjonalistów działających w turystyce lub jako inwestycja pod wynajem.

Domek letniskowy produkcji Quadrapol, w zależności od modelu i standardu, możesz nabyć za cenę od 105 000 PLN + VAT.

Kontynuując korzystanie z naszej strony www, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji

Ta strona www zapisuje pliki cookie w Twojej przeglądarce. Jeśli korzystasz z tej strony bez zmiany odpowiednich ustawień w swojej przeglądarce lub kliknąłeś przycisk "Akceptuję" - wyrażasz na to zgodę.

Zamknij