Hydi

Kwintesencja koncepcji i stylu życia Tiny House!

Wyposażony w drzwi drzwi wejściowe z litego drewna i 8 okien Hydi jest miniaturową wersją prawdziwego domu, zarówno pod względem wyglądu, jak i komfortu. Zbudowany na ocynkowanym podwoziu o długości 5,2 m, z tarasem wejściowym o powierzchni 2 m2 i wysokości prawie 4 m, zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz, w formie praktycznych i mądrych rozwiązań.

Domek zainstalowany jest na mocnym, galwanizowanym podwoziu z homologacją, wymiary spełniają przepisy o ruchu drogowym. Do jego konstrukcji używamy materiałów najwyższej klasy, m.in.: drewna konstrukcyjnego KVH, dwukrotnie impregnowanych desek elewacyjnych z modrzewia, wełny drzewnej do ocieplenia, żeby dom był ciepły i zdrowy, aluminiowej stolarki okiennej i drzwiowej.
Powierzchnia użytkowa domu: 18,24 m2. Wewnątrz: pokój dzienny, kuchnia, łazienka z WC oraz sypialnia. To prawdziwy mały dom!

Domek jest w pełni wykończony i wyposażony w instalację hydrauliczną, sanitarną, elektryczną (wraz z lampami). Jest ocieplony, ma doskonałą izolację i wentylację oraz ogrzewanie. Bardzo łatwo podłączysz go do sieci wod-kan i elektrycznej.

Tiny House ma w pełni wyposażoną kuchnię (szafki kuchenne, blat dębowy, zlew, płyta indukcyjna, lodówka itp.). W łazience jest prysznic, sucha toaleta, umywalka, elektryczny bojler.
Zawsze masz możliwość dodania opcji zgodnie z własnymi potrzebami i pragnieniami (klimatyzacja, specjalna elewacja, dodatkowe wyposażenie itp.).

Mniejsze wymiary sprawiają, że Tiny House Hydi jest lżejszy od pozostałych, co ułatwia podróżowanie.

Zabierze Cię gdzie tylko zechcesz!

Tiny House produkcji Quadrapol, w zależności od modelu i standardu, możesz nabyć za cenę od 71 400 PLN + VAT.

  • Tiny house

Kontynuując korzystanie z naszej strony www, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji

Ta strona www zapisuje pliki cookie w Twojej przeglądarce. Jeśli korzystasz z tej strony bez zmiany odpowiednich ustawień w swojej przeglądarce lub kliknąłeś przycisk "Akceptuję" - wyrażasz na to zgodę.

Zamknij