NASZE DOMY Z DREWNA W KONSTRUKCJI SZKIELETOWEJ

Nasze biuro projektowe nieustannie poszukuje nowych rozwiązań i podejmuje nowe wyzwania dla Ciebie.

Quadrapol jest przede wszystkim producentem najwyższej jakości drewnianych domów szkieletowych. Na podstawie planów architektonicznych zrealizujemy Twój każdy projekt. Nasz doświadczony zespół doradzi Ci i  będzie Ci towarzyszyć na wszystkich etapach realizacji planu, aż do momentu wręczenia ci kluczy do twojego nowego domu.

Aby zaspokoić Twoje potrzeby w najkrótszym czasie, przygotowaliśmy modele katalogowe o powierzchni 59 m² i 79 m² gotowe do zastosowania.

NASZE DOMY O POWIERZCHNI PONAD 35 M² STANOWIĄ DOSKONAŁE MIEJSCE DO WYPOCZYNKU LUB STAŁEGO ZAMIESZKANIA, A TAKŻE CIEKAWE ROZWIĄZANIA POD WYNAJEM.

W wersji „pod klucz” oferujemy szereg gotowych modeli wysokiej jakości domków i domków letniskowych z możliwością wyboru dodatkowych opcji. Jest to idealne rozwiązanie do szybkiego wprowadzenia się. Wszystko jest zawarte w cenie, z wyjątkiem prac związanych z przygotowaniem terenu.

Jeśli planujesz zarabiać na wynajmie, kup nasz dom o powierzchni ponad 35 m2, a sprawisz, poczyniona inwestycja szybko się zwróci. To prawdziwa okazja, jeśli chcesz, by przeznaczony na ten cel budżet był niższy niż w przypadku tradycyjnego domu, dodatkowo nie ma konieczności wykonywania pracochłonnych, kosztownych fundamentów.

Kontynuując korzystanie z naszej strony www, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji

Ta strona www zapisuje pliki cookie w Twojej przeglądarce. Jeśli korzystasz z tej strony bez zmiany odpowiednich ustawień w swojej przeglądarce lub kliknąłeś przycisk "Akceptuję" - wyrażasz na to zgodę.

Zamknij