ŻAGLOWIEC (VOILIER)

Żaglowiec (Voilier) to wyjątkowy domek letniskowy o powierzchni 20 m², komfortowy, stylowy i dający poczucie kontaktu z przyrodą dzięki bardzo dużym przeszkleniom.

Jest dostępny w wersji konstrukcji klasycznej lub mobilnej, zamontowany na samonośnej metalowej ramie. Nie wymaga pozwolenia na budowę, a jedynie zaświadczenia o wykonywaniu prac. W wersji mobilnej wystarczy po prostu zainstalować studio ogrodowe na idealnie płaskiej powierzchni, na której odłożono warstwę żwirku grubości 3–5 cm.

Z piękną przestrzenią mieszkalną z dużymi oknami, kuchnią i owalną łazienką, ugości Twoich bliskich, a Tobie pozwoli spędzić niezapomniane chwile relaksu.

Żaglowiec wykończony jest z zewnątrz szlachetnym drewnem modrzewiowym, a w środku bieloną boazerią świerkową. Tak jak we wszystkich domach Quadrapolu, stolarka okienna i drzwiowa jest wykonana z aluminium lakierowanego termicznie.

Domek zainstalowany jest na mocnej metalowej konstrukcji – samonośnej ramie, dzięki czemu można go przewieźć w całości z miejsca na miejsce. Do jego konstrukcji używamy materiałów najwyższej klasy, m.in.: drewna konstrukcyjnego KVH, dwukrotnie impregnowanych desek elewacyjnych z modrzewia, wełny drzewnej do ocieplenia, żeby dom był ciepły i zdrowy, aluminiowej stolarki okiennej i drzwiowej.

Powierzchnia domku 20m2 + taras 22 m2. Powierzchnia użytkowa domu: 18,4 m2. Wewnątrz: pokój dzienny z wnęką kuchenną, pokój dla dzieci, łazienka z dużą owalna wanną i WC. Bardzo duże przeszklenia i sprytnie zagospodarowane pomieszczenia dają poczucie przestronności i optycznie powiększają wnętrze.

Domek jest w pełni wykończony i wyposażony w instalację hydrauliczną, sanitarną, elektryczną (wraz z lampami). Jest ocieplony, ma doskonałą izolację i wentylację oraz ogrzewanie. Bardzo łatwo podłączysz go do sieci wod-kan i elektrycznej.

Domek letniskowy Żaglowiec ma w pełni wyposażoną kuchnię (szafki kuchenne, stół barowy, zlew, płyta indukcyjna, okap, lodówka itd.). W łazience wanna owalna, umywalka, WC, grzejnik łazienkowy i elektryczny bojler.

Żaglowiec, wzbogacony o taras i pergolę, może stanowić także piękne uzupełnienie infrastruktury wypoczynkowej jako poolhouse.

Domek letniskowy produkcji Quadrapol, w zależności od modelu i standardu, możesz nabyć za cenę od 105 000 PLN + VAT.

Specyfikacja techniczna do pobrania TUTAJ

Kontynuując korzystanie z naszej strony www, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji

Ta strona www zapisuje pliki cookie w Twojej przeglądarce. Jeśli korzystasz z tej strony bez zmiany odpowiednich ustawień w swojej przeglądarce lub kliknąłeś przycisk "Akceptuję" - wyrażasz na to zgodę.

Zamknij