DOM RYBAKA (Domek letniskowy na palach)

Dom Rybaka to unikalny model dla miłośników przytulnych pomieszczeń lub dla tych, którzy chcą cieszyć się miejscem jednocześnie niezwykłym, tradycyjnym i bardzo eleganckim.

Dom Rybaka ma 20 m² powierzchni zabudowy, daje poczucie szerokiego otwarcia na świat wokół Ciebie, ale też przytulności i ciepła, dzięki użyciu najwyższej jakości drewna liczącego sobie 200 lat, a także 4-spadowemu dachowi krytemu gontem. Domek jest otoczony ogromnym zadaszonym tarasem o powierzchni 46 m2, gdzie możesz cieszyć się każdą porą roku o każdej porze dnia.

Dom Rybaka nie wymaga fundamentów, jest montowany na przygotowanych przez klienta słupkach fundamentowych. Ustawiony jest na palach. Do jego konstrukcji używamy materiałów najwyższej klasy, m.in.: drewna konstrukcyjnego KVH, dwukrotnie impregnowanych desek elewacyjnych z modrzewia, wełny drzewnej do ocieplenia, żeby dom był ciepły i zdrowy, aluminiowej stolarki okiennej i drzwiowej.

Powierzchnia zabudowy domku 20 m2 + taras modrzewiowy 46,5 m2. Powierzchnia użytkowa domu: 18,4 m2. Wewnątrz: pokój dzienny z otwartą kuchnią, łazienka i WC. Bardzo duże przeszklenia i sprytnie zagospodarowane pomieszczenia dają poczucie przestronności i optycznie powiększają wnętrze.

Domek jest w pełni wykończony i wyposażony w instalację hydrauliczną, sanitarną, elektryczną (wraz z lampami). Jest ocieplony, ma doskonałą izolację i wentylację oraz ogrzewanie. Bardzo łatwo podłączysz go do sieci wod-kan i elektrycznej.

Domek letniskowy Dom Rybaka ma w pełni wyposażoną kuchnię (szafki kuchenne, zlew, płyta indukcyjna, okap, lodówka). W łazience owalna wanna, umywalka, lustro, WC, grzejnik łazienkowy i elektryczny bojler.

Bardzo elegancka, zagospodarowana zgodnie z twoimi życzeniami, chatka Dom Rybaka zostanie dostosowana do Twoich potrzeb. Jej duży atut: jest zamontowana na palach, dzięki czemu Twoja siedziba góruje nad otoczeniem, możesz ją postawić dosłownie nad strumieniem, i mieć niepowtarzalny widok na wszystko wokół.

Domek letniskowy produkcji Quadrapol, w zależności od modelu i standardu, możesz nabyć za cenę od 105 000 PLN + VAT.

  • Studio de jardin
  • Studio de jardin

Kontynuując korzystanie z naszej strony www, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji

Ta strona www zapisuje pliki cookie w Twojej przeglądarce. Jeśli korzystasz z tej strony bez zmiany odpowiednich ustawień w swojej przeglądarce lub kliknąłeś przycisk "Akceptuję" - wyrażasz na to zgodę.

Zamknij