Carol

Dzięki klasycznej a zarazem nowoczesnej stylistyce oraz praktycznym rozwiązaniom w zakresie konstrukcji i aranżacji Carol łączy piękno i ergonomię. To prawdziwy miniaturowy dom.

Carol powita Cię na małym tarasie przy drzwiach wejściowych, a w środku wraz z rodziną będziecie mieć do dyspozycji przestronne wnętrze na parterze zaaranżowane na sześciometrowym podwoziu, powiększone o dwie antresole.

Przestrzeń jest zaprojektowana z myślą o jak największej wygodzie w użytkowaniu, wnętrze jest doświetlone, otwarte na zewnątrz, gdyż domek ma aż 11 okien.

Domek zainstalowany jest na mocnym, galwanizowanym podwoziu z homologacją, wymiary spełniają przepisy o ruchu drogowym.Do jego konstrukcji używamy materiałów najwyższej klasy, m.in.: drewna konstrukcyjnego KVH, dwukrotnie impregnowanych desek elewacyjnych z modrzewia, wełny drzewnej do ocieplenia, żeby dom był ciepły i zdrowy, aluminiowej stolarki okiennej i drzwiowej.

Powierzchnia użytkowa domu: 19,66 m2. Wewnątrz: pokój dzienny, kuchnia, łazienka z WC oraz pokój dla dzieci i sypialnia. To prawdziwy mały dom!

Domek jest w pełni wykończony i wyposażony w instalację hydrauliczną, sanitarną, elektryczną (wraz z lampami). Jest ocieplony, ma doskonałą izolację i wentylację oraz ogrzewanie. Bardzo łatwo podłączysz go do sieci wod-kan i elektrycznej.

Tiny House ma w pełni wyposażoną kuchnię (szafki kuchenne, blat dębowy, zlew, płyta indukcyjna, lodówka itp.). W łazience jest prysznic, sucha toaleta, umywalka, elektryczny bojler.

Zawsze masz możliwość dodania opcji zgodnie z własnymi potrzebami i pragnieniami (klimatyzacja, specjalna elewacja, dodatkowe wyposażenie itp.).

Podobnie jak wszystkie pozostałe domki mobilne Tiny Houses, Carol łatwo jest ogrzać i utrzymać przy niewielkich kosztach.

Carol jest idealny by wyjechać na wakacje, ale także by ugościć tam przyjaciół czy krewnych przybywających z wizytą lub wykorzystać domek w dowolnym innym celu, który zaplanujesz.

Tiny House produkcji Quadrapol, w zależności od modelu i standardu, możesz nabyć za cenę od 71 400 PLN + VAT.

  • tiny house
  • Tiny house en stock
  • Tiny house

Kontynuując korzystanie z naszej strony www, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji

Ta strona www zapisuje pliki cookie w Twojej przeglądarce. Jeśli korzystasz z tej strony bez zmiany odpowiednich ustawień w swojej przeglądarce lub kliknąłeś przycisk "Akceptuję" - wyrażasz na to zgodę.

Zamknij