Cabana

Tiny House Cabana jest dopracowany w najmniejszym szczególe dla twojej wygody.

Na ocynkowanej przyczepie o długości 6 m Cabana bez problemu pomieści 4 osoby w optymalnie rozplanowanej przestrzeni, otwartej na otaczający świat dzięki licznym oknom.

Domek zainstalowany jest na mocnym, galwanizowanym podwoziu z homologacją, wymiary spełniają przepisy o ruchu drogowym. Do jego konstrukcji używamy materiałów najwyższej klasy, m.in.: drewna konstrukcyjnego KVH, dwukrotnie impregnowanych desek elewacyjnych z modrzewia, wełny drzewnej do ocieplenia, żeby dom był ciepły i zdrowy, aluminiowej stolarki okiennej i drzwiowej.

Powierzchnia użytkowa domu: 22,84 m2. Wewnątrz: pokój dzienny, kuchnia, łazienka z WC, gabinet, a także sypialnia i przechowalnia na rozmieszczone na 2 antresolach. To prawdziwy mały dom!

Domek jest w pełni wykończony i wyposażony w instalację hydrauliczną, sanitarną, elektryczną (wraz z lampami). Jest ocieplony, ma doskonałą izolację i wentylację oraz ogrzewanie. Bardzo łatwo podłączysz go do sieci wod-kan i elektrycznej.

Tiny House ma w pełni wyposażoną kuchnię (szafki kuchenne, zlew, płyta indukcyjna, lodówka itp.). W łazience jest prysznic, sucha lub ceramiczna toaleta, umywalka, elektryczny bojler.

Zawsze masz możliwość dodania opcji zgodnie z własnymi potrzebami i pragnieniami (klimatyzacja, specjalna elewacja, dodatkowe wyposażenie itp.).

Spersonalizuj swój Tiny House, decydując o rodzaju drewna na elewację: modrzew, jesion lub cedr kanadyjski, który dzięki swej niewielkiej wadze daje większe możliwości aranżacyjnych wnętrza.

Pozwól sobie na więcej wolności i przyjemności dzięki swojemu Tiny House!

Tiny House produkcji Quadrapol, w zależności od modelu i standardu, możesz nabyć za cenę od 71 400 PLN + VAT.

Kontynuując korzystanie z naszej strony www, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji

Ta strona www zapisuje pliki cookie w Twojej przeglądarce. Jeśli korzystasz z tej strony bez zmiany odpowiednich ustawień w swojej przeglądarce lub kliknąłeś przycisk "Akceptuję" - wyrażasz na to zgodę.

Zamknij